Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Klinika

W naszej klinice znajduje się laboratorium stworzone z myślą o naszych pacjentach. Celem jaki przyświecał nam podczas jego tworzenia była chęć wykonywania prac ortodontycznych o wysokiej jakości i estetyce. By tego dokonać wyposażyliśmy nasze laboratorium w najnowsze technologie. To one pozwalają zaoferować naszym pacjentom rozwiązania w pełni zindywidualizowane do ich potrzeb pod względem estetyki, funkcjonalności i biomechaniki.

Efekt naturalnego i pięknego uśmiechu nasi pacjenci zawdzięczają również zespołowi wykwalifikowanych techników dentystycznych. To oni z pasją i należytą starannością przywracają naszym pacjentom naturalny uśmiech.

Naszym atutem jest także wypracowana przez lata komunikacja pomiędzy lekarzem, pacjentem i technikiem. Każda praca jaką wykonujemy w naszej klinice jest konsultowana z zespołem specjalistów i wraz z pacjentem zostaje wybrane dla niego najlepsze rozwiązanie.

Dodatkowym atutem jest krótki czas oczekiwania na prace ortodontyczne, co jest szczególnie istotne w przypadku aparatów retencyjnych.

Nasza klinika ortodontyczna wyposażona jest w pracownię techniki ortodontycznej. Głównym celem jest wykonywanie z największą starannością i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu prac ortodontycznych dla naszych pacjentów, by ograniczyć koszty i czas leczenia.

W naszym laboratorium wykonujemy szeroką gamę aparatów ortodontycznych dopasowanych do potrzeb Pacjentów, szyny retencyjne, szyny relaksacyjne i wybielające, deprogramatory oraz aparaty na chrapanie.

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty