Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Ortodonta Świnoujście

Rezydent-Med Ortodonta

Skorzystaj z usług profesjonalnego ortodonty w Świnoujściu

Dobry specjalista to osoba, której możemy zaufać bez względu na stopień zaawansowania problemu, z którym przychodzimy. Wykwalifikowany ortodonta w naszej specjalistycznej klinice w Świnoujściu dopasuje odpowiedni tryb leczenia ortodontycznego do wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych wad zgryzu.

Nasza klinika ortodontyczna istnieje już od 2008 roku, oferując usługi dla pacjentów w każdym wieku. Leczenie ortodontyczne przynosi najszybsze efekty, kiedy zostaje zastosowane już w okresie szkolnym, dlatego nasi lekarze specjalizują się także w tworzeniu bezstresowej atmosfery dla małych pacjentów. Zależy Ci, by Twoje dziecko miało dobrze ukształtowane, proste uzębienie? Umów się na wizytę i skorzystaj z profesjonalnego leczenia, które zapewni Twojemu dziecku komfort życia na przyszłe lata.

Jesteśmy profesjonalistami. Każdorazowo wykazujemy ogromne zaangażowanie w wykonywane zadanie oraz zapewniamy bezstresową atmosferę. Do tej pory wyleczyliśmy już wiele zróżnicowanych wad zgryzu, zawsze oferując swoim pacjentom jak najlepsze i najkorzystniejsze formy leczenia. Świnoujście to miasto, w którym szukacie wykwalifikowanego ortodonty ze specjalizacją z ortodoncji? Zapraszamy do naszej Specjalistycznej Kliniki Ortodontycznej.

Umów się na wizytę!

Dlaczego warto zgłosić się właśnie do naszej kliniki? Jeżeli masz problem z wadą zgryzu lub krzywym uzębieniem, wymagasz konsultacji nie tylko ze stomatologiem, ale przede wszystkim z ortodontą. Ortodoncja to dziedzina stomatologii, której celem jest koordynowanie i skuteczne leczenie wad zgryzu. Dlatego tak ważne jest, by trafić na odpowiedniego specjalistę, który dopasuje leczenie do Twoich potrzeb.

Szukasz dobrego ortodonty w Świnoujściu? Zadzwoń do nas i umów się na wizytę! Skorzystaj z profesjonalnych usług i ciesz się prawidłowym uzębieniem, które zapewni Ci komfort życia i pozytywnie wpłynie na pewność siebie.

Jesteś osobą dorosłą z problemami z wadą zgryzu? Zgłoś się do nas! Leczenie stosujemy nie tylko u dzieci w wieku szkolnym, ale także u osób dorosłych. W tym celu włączamy leczenie bazujące na specjalistycznych aparatach ortodontycznych – ruchomych oraz stałych, które zakłada się na okres 2 lat. Wersję ruchomą stosuje się najczęściej u dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia, a jej użytkowanie polega na noszeniu aparatu przez parę godzin w ciągu doby, w dzień lub nocą.

Rezydent-Med Gabinet

Rezydent-Med Świnoujście

ul. Kościuszki 9/7 (budynek Telewizji Świnoujście)

Telefon: 91 888 88 77 lub 882 191 882

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty