Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Ortodonta Świnoujście

Rezydent-Med Ortodonta

Dobry ortodonta – Świnoujście

Dobry ortodonta to osoba, której możemy zaufać bez względu na stopień zaawansowania problemu, z którym przychodzimy. Każdy wykwalifikowany ortodonta w Świnoujściu z naszego zespołu doskonale wie, jak rozprawić się z wadami zgryzu. Nasza klinika ortodontyczna istnieje już od 2008 roku, oferując usługi dla pacjentów w każdym wieku. Leczenie ortodontyczne przynosi najszybsze efekty, kiedy zdecydują się na nią Państwo już w okresie szkolnym swoich dzieci, dlatego nasi lekarze specjalizują się także w tworzeniu bezstresowej atmosfery dla małoletnich pacjentów.

Jesteśmy profesjonalistami. Wśród osób korzystających do tej pory z naszych usług jesteśmy znani przede wszystkim z profesjonalizmu, wysokiego zaangażowania w każde wykonywane zadanie oraz bardzo miłej atmosfery. Do tej pory wyleczyliśmy już wiele zróżnicowanych wad zgryzu, zawsze oferując swoim pacjentom jak najlepsze i najkorzystniejsze formy leczenia. Świnoujście to miasto, w którym szukacie wykwalifikowanego ortodonty ze specjalizacją z ortodoncji? Zapraszamy do naszej Specjalistycznej Kliniki Ortodontycznej.

Najlepszy ortodonta w Świnoujściu

Dlaczego warto zgłosić się właśnie do naszej kliniki? Jeżeli masz problem z krzywymi zębami, musisz sobie uświadomić, że potrzebujesz kogoś więcej niż zwykłego stomatologa. Z pomocą może przyjść Ci ortodoncja, czyli dziedzina stomatologii, której celem jest koordynowanie i skuteczne leczenie wad zgryzu.

Dawniej tego typu usługi były wdrażane wyłącznie w przypadku pacjentów w wieku szkolnym, dzisiaj przeprowadza się je również u osób dorosłych. W tym celu stosuje się aparaty ortodontyczne – ruchome oraz stałe, które zakłada się na okres 2 lat. Wersję ruchomą stosuje się u dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia, a jej użytkowanie polega na noszeniu aparatu przez parę godzin w ciągu doby, w dzień lub nocą.

Rezydent-Med Gabinet

Rezydent-Med Świnoujście

ul. Kościuszki 9/7 (budynek Telewizji Świnoujście)

Telefon: 91 888 88 77 lub 882 191 882

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty