Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Stomatolog Szczecin

Profesjonalny stomatolog – Szczecin

Jeśli szukasz dobrego stomatologa w Szczecinie, zgłoś się do nas. Razem zadbamy o Twoje zęby! Specjalista bez specjalizacji w zakresie ortodoncji nie przeprowadzi tak zaawansowanego i całkowicie skutecznego leczenia wad zgryzu, jak my. Właśnie dlatego warto postawić na nasz zespół – profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nam osiągniesz upragniony, piękny, pozbawiony krzywizn uśmiech – to inwestycja nie tylko w aspekt estetyczny. To również sposób na uniknięcie wszelkiego rodzaju komplikacji, które mogą pojawić się w późniejszym życiu, jeżeli nie zadbamy o zlikwidowanie krzywizn (dość wymienić tu problem z przeżuwaniem pokarmów, osłabione szkliwo, ścieranie się zębów, nasilające się z biegiem lat problemy z dziąsłami, trudności w umyciu zębów i idące za tym choroby oraz stany zapalne, a nawet utratę uzębienia).

Co więcej, stomatolog i specjalista ortodonta zapobiegnie również uszkodzeniom tkanek miękkich jamy ustnej takich jak język, dziąsła i błona śluzowa policzków, które są kolejną dolegliwością występującą powszechnie wśród osób z krzywymi zębami. Niestety, nieleczenie tych wad prowadzi także do kłopotów z układem pokarmowym. Pierwszy etap trawienia odbywa się już w jamie ustnej – przeżuwanie stanowi jego początkową fazę. Jeżeli dopuścimy do powstawania trudności w tym zakresie, ucierpi również nasz układ pokarmowy (doprowadzimy m.in. do wieloletnich podrażnień żołądka). Oczywiście piękne i zdrowe uzębienie (poza czysto zdrowotnym aspektem) niewątpliwie podniesie również naszą samoocenę. Współcześnie ładne zęby w dużym stopniu mogą ułatwić odniesienie sukcesów na gruncie towarzyskim, a nawet zawodowym.

Gabinet stomatologiczny
Female dentist and young woman patient in dentist office.

Kiedy do ortodonty, a kiedy do stomatologa

W naszym gabinecie w Szczecinie zaoferujemy Ci więcej niż stomatolog. Pamiętajmy, że zajmuje się on przede wszystkim leczeniem zębów, czyli borowaniem, likwidacją próchnicy czy zakładaniem plomb. Za to ortodonta dba o zgryz każdego pacjenta, który posiada wskazania do leczenia ortodontycznego. Jeżeli żuchwa rozwija się lub rozwinęła się niesymetrycznie, zęby stoją „krzywo” i po prostu gołym okiem widać, że coś jest nie tak, to dobrze, jak najwcześniej zgłosić się do specjalisty, aby sprawdził, czy faktycznie konieczne jest leczenie. Zapraszamy do kontaktu.

Obsługujemy nie tylko Szczecin!

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty