Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Stomatolog Szczecin

Profesjonalny stomatolog w Szczecinie – wszystko dla pięknego uśmiechu!

Chcesz w profesjonalny sposób zadbać o swoje zęby? Masz problem z bolącym uzębieniem lub po prostu chcesz przyjść na kontrolę? A może nie jesteś zadowolony z wyglądu Twoich zębów i chciałbyś rozwiązać problem, który negatywnie wpływa na Twoją samoocenę? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z kompleksowej oferty usług ortodonty i stomatologa w Szczecinie. Wspólnie zadbamy o Twoje zęby!

Przeprowadzamy zaawansowane i całkowicie skuteczne leczenie próchnicy, zajmujemy się borowaniem, a także leczeniem wad zgryzu. Świadczymy usługi kompleksowo dzięki temu, że nasz zespół posiada specjalizację nie tylko w zakresie stomatologii, ale również ortodoncji. Postaw na naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i ciesz się zdrowym oraz zadbanym uzębieniem.

Dzięki nam osiągniesz upragniony, piękny, pozbawiony krzywizn uśmiech – to inwestycja nie tylko w aspekt estetyczny. To również sposób na uniknięcie wszelkiego rodzaju komplikacji, które mogą pojawić się w późniejszym czasie. Mieszkasz w Szczecinie i szukasz odpowiedniego stomatologa? Nasi specjaliści zadbają o Twoje zęby oraz zlikwidują wszystkie problemy związane z ewentualnymi krzywiznami zębów, m. in. problem z przeżuwaniem pokarmów, osłabione szkliwo czy ścieranie się zębów.

Gabinet stomatologiczny

Jeśli Twoje zęby nie są idealnie proste, zgłoś się do nas! Nieleczone krzywizny zębów mogą prowadzić do nasilających się z biegiem lat problemów z dziąsłami, trudności w umyciu zębów i idące za tym choroby oraz stany zapalne, a w konsekwencji nawet utratę uzębienia. Szybka i skuteczna reakcja, pozwalająca na zlikwidowanie krzywizn całkowicie uchroni Cię przed przykrymi konsekwencjami.

Co więcej, stomatolog i specjalista ortodonta zapobiegnie również uszkodzeniom tkanek miękkich jamy ustnej takich jak język, dziąsła i błona śluzowa policzków, co stanowi kolejną dolegliwość występującą powszechnie wśród osób z krzywymi zębami. Niestety, nieleczenie tych wad prowadzi także do kłopotów z układem pokarmowym. Pierwszy etap trawienia odbywa się już w jamie ustnej – przeżuwanie stanowi jego początkową fazę. Jeżeli dopuścimy do powstawania trudności w tym zakresie, ucierpi również nasz układ pokarmowy (doprowadzimy m.in. do wieloletnich podrażnień żołądka).

Piękne i zdrowe uzębienie (poza czysto zdrowotnym aspektem) niewątpliwie podniesie również naszą samoocenę. Współcześnie ładne zęby w dużym stopniu mogą ułatwić odniesienie sukcesów na gruncie towarzyskim, a nawet zawodowym.

Female dentist and young woman patient in dentist office.

Kiedy do ortodonty, a kiedy do stomatologa

Nasi specjaliści – stomatolog oraz ortodonta – w gabinecie w Szczecinie świadczą wachlarz kompleksowych usług. Specjalista stomatolog zajmuje się przede wszystkim leczeniem zębów, czyli borowaniem, likwidacją próchnicy czy zakładaniem plomb. Ortodonta natomiast dba o zgryz każdego pacjenta, który posiada wskazania do leczenia ortodontycznego. Jeżeli żuchwa rozwija się lub rozwinęła się niesymetrycznie, zęby stoją krzywo, a Twoja samoocena spada przez widoczną krzywiznę zębów – zgłoś się do nas! Ocenimy, czy konieczne jest leczenie ortodontyczne i rozwiążemy problemy, wpływające negatywnie na komfort Twojego życia. Zapraszamy do kontaktu.

Obsługujemy nie tylko Szczecin!

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty