Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Stomatolog Świnoujście

Zadbaj o piękny uśmiech – wybierz doświadczonego stomatologa

Piękny uśmiech jest wizytówką każdego z nas. To on zapewnia powodzenie w życiu towarzyskim i zawodowym, a także podnosi pewność siebie. Chcesz jak najlepiej zadbać o swoje zęby? Borykasz się z dolegliwościami bólowymi? A może masz przewlekłe problemy z krzywiznami uzębienia? Wybierz się do naszego stomatologa w Świnoujściu i popraw komfort swojego życia!

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się przede wszystkim sprawdzaniem stanu uzębienia i leczeniem zębów – czyli borowaniem, likwidacją próchnicy oraz zakładaniem plomb. Jeśli zdiagnozujemy wadę zgryzu, zaopiekuje się Tobą nie tylko stomatolog, ale również nasz specjalista ortodonta w Szczecinie. Zadbamy w profesjonalny sposób o Twoje zęby i piękny uśmiech!

Rezydent-Med Stomatolog Dziecięcy
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

Nasz zespół składa się z wielkich entuzjastów i specjalistów w swojej dziedzinie. W naszym wykonaniu nawet chirurgia stomatologiczna czy leczenie kanałowe nie są już problemem i nie kojarzą się z tak wielkim bólem, jak kiedyś. Wychodzimy z założenia, że w dzisiejszych czasach wizyta u stomatologa nie powinna już kojarzyć się ze strachem. Oswajamy naszych pacjentów z działaniami, które wykonujemy, a jeśli istnieje potrzeba zastosowania znieczulenia, podajemy tyle środków, aby pacjent czuł jak największy komfort.

Dodatkowo dysponujemy sprzętem stomatologicznym najwyższej klasy. To wszystko sprawia, że szybko wykonasz u nas wszystkie niezbędne zabiegi – również zdjęcia rentgenowskie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doświadczeniu pracujących u nas specjalistów (również w zakresie ortodoncji) udowadniamy, że leczenie zębów wcale nie musi być bolesne i nieprzyjemne – przekonaj się o tym, korzystając z naszych usług!

Rezydent-Med Recepcja

Stomatolog ze Świnoujścia – zadbamy o Twój piękny uśmiech!

Leczenie w naszym gabinecie to gwarancja profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Wybierając nas, możesz mieć pewność, że wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonamy z największą starannością.

Zdrowe zęby są przepustką do zdrowia całego organizmu (m.in. przewodu pokarmowego) i lepszego samopoczucia. Skorzystaj z usług naszego stomatologa oraz ortodonty w Szczecinie. Zapraszamy na przeglądy stomatologiczne osoby w każdym wieku – dzieci i dorosłych. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu nawet pierwsza wizyta najmłodszych pacjentów w naszym gabinecie nie jest traumą, a ciekawym przeżyciem i nowym doświadczeniem. Chcesz, by Twoje dziecko zostało obdarzone najlepszą opieką stomatologiczną? Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!

Rezydent-Med Świnoujście

ul. Kościuszki 9/7 (budynek Telewizji Świnoujście)

Telefon: 91 888 88 77 lub 882 191 882

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty