Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Stomatolog Świnoujście

Stomatolog ze Świnoujścia

Piękny uśmiech jest wizytówką każdego z nas. To on zapewnia powodzenie w życiu towarzyskim i zawodowym, a także podnosi pewność siebie – jeśli chcesz jak najlepiej zadbać o swoje zęby, wybierz się do naszego stomatologa w Świnoujściu.

Zajmujemy się przede wszystkim sprawdzaniem stanu i leczeniem zębów, czyli borowaniem, likwidacją próchnicy czy zakładaniem plomb. Jeśli zdiagnozujemy wadę zgryzu, zaopiekuje się Tobą nasz specjalista ortodonta. Razem zadbamy o Twoje zęby i piękny uśmiech!

Nasz zespół składa się z wielkich entuzjastów i specjalistów w swojej dziedzinie. W naszym wykonaniu nawet chirurgia stomatologiczna czy leczenie kanałowe nie są już problemem i nie kojarzą się z tak wielkim bólem, jak kiedyś. Wychodzimy z założenia, że w dzisiejszych czasach wizyta u stomatologa nie powinna już kojarzyć się ze strachem.

Nasz zespół dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doświadczeniu pracujących u nas specjalistów (również w zakresie ortodoncji) udowadnia, że leczenie zębów wcale nie musi być bolesne i nieprzyjemne – przekonaj się o tym osobiście!

Rezydent-Med Stomatolog Dziecięcy
Rezydent-Med Dziecięcy Stomatolog
Rezydent-Med Recepcja

Profesjonalny stomatolog ze Świnoujścia

Leczenie w naszym gabinecie to gwarancja profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Wybierając nas, możesz mieć pewność, że wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonamy z największą starannością.

Zdrowe zęby są przepustką do zdrowia całego organizmu (m.in. przewodu pokarmowego) i lepszego samopoczucia. Obsługujemy również Świnoujście – zapraszamy na przeglądy stomatologiczne osoby w każdym wieku – dzieci i dorosłych.

Rezydent-Med Świnoujście

ul. Kościuszki 9/7 (budynek Telewizji Świnoujście)

Telefon: 91 888 88 77 lub 882 191 882

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty