Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Oferta

Usługi oparte na innowacyjności

Nasza Specjalistyczna Klinika Ortodontyczna zajmuje się leczeniem ludzi w różnym wieku. Stosowane zabiegi oraz terapie wykonywane są przez największych specjalistów posiadających doświadczenie oraz stosowane wykształcenie. Dzięki rozrastającej się ofercie jesteśmy w stanie trafić do większego grona zainteresowanych. Połączenie zdobytych umiejętności oraz najnowszej technologii sprawia, że gwarantujemy skuteczność oraz efektywność.

Technika daje nam coraz większe możliwości, dzięki czemu usługi, które kierujemy do Państwa są na coraz wyższym poziomie. Każdy klient liczyć może na tradycyjne aparaty ortodontyczne, ale również aparaty estetyczne, które są mnie widoczne, aparaty samoligatarujące również z zamkami tradycyjnymi, jak i estetycznymi, czy też aparaty lingwalne, które w ogóle nie są widoczne.

W szerokiej ofercie znajdują się również takie usługi jak system Insignia, polegający na komputerowym leczeniu wad zgryzu oraz szyny Clear Aligner, dzięki którym w łatwy, szybki i estetyczny sposób zagwarantować sobie możemy piękny uśmiech. W naszej Klinice prowadzone są również zabiegi profilaktyczne oraz higienizacja jamy ustnej, dba o kondycję naszych zębów i zapobiega powstawaniu wszelkich zaburzeń i wad.

Nasi pacjenci

Uśmiecha się być dumnym

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty