Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Aparat ortodontyczny Szczecin - atrakcyjna cena

Aparat ortodontyczny – gwarancja pięknego uśmiechu

Leczenie wad uzębienia wcale nie musi być tak problematyczne, jak mogłoby się wydawać. Jeżeli postawimy na dobrej jakości aparat ortodontyczny, przygotowany przez wysokiej klasy specjalistów, szybko będziemy mogli cieszyć się idealnym, równym i pozbawionym krzywizn zgryzem. Na wizycie w naszej klinice, najpierw przeprowadzamy dokładny wywiad oraz wewnątrz-ustne oraz zewnątrz-ustne badanie kliniczne. Dzięki temu szybko określimy, czy faktycznie istnieje konieczność przeprowadzania specjalistycznego leczenia. Jeżeli tak będzie, na miejscu wykonujemy zdjęcia radiologiczne- pantomograficzne oraz cefalometryczne. Oprócz tego, pobieramy od razu wycisk uzębienia, który pozwoli na utworzenie modelu diagnostycznego. Właśnie tak przebiega pierwszy etap – diagnoza.

Druga wizyta opiera się na przedstawieniu dokładnego planu leczenia ortodontycznego tzn.  postawieniu diagnozy ortodontycznej, przedstawieniu różnych możliwości leczenia oraz zaproponowaniu kilku typów aparatów. Każdy aparat ortodontyczny oferowany w naszej klinice w Szczecinie, to produkt leczniczy wysokiej jakości. Oczywiście zawsze proponujemy pacjentom opcję najlepiej dopasowaną do wady wymagającej leczenia, a także jego możliwości finansowych. Przedstawiamy model aparatu, jego cenę, oraz informujemy o konieczności przeprowadzenia wcześniejszego leczenia dentystycznego. Zależnie od metody leczenia, na którą zdecyduje się dana osoba – aparatem stałym, niewidocznym, wyjmowanym, czy samoligaturującym – pobieramy wycisk z zębów lub zakładamy separację.

Najlepszy ortodonta – Szczecin.

Trzecia wizyta opiera się już na rozpoczęciu leczenia, czyli na tej wizycie jest zakładany  aparat stały lub wydawany pacjentowi aparat nakłądkowy/wyjmowany. Kolejne wizyty (kontrolne) odbywają się w przerwach do cztery do ośmiu tygodni. Jako profesjonalny ortodonta w Szczecinie, aparat zawsze dobieramy z wysoką dokładnością i dbałością o komfort każdego pacjenta. Po zakończeniu leczenia stosujemy również aparat retencyjny, który przedłuża i wzmacnia finalny efekt. Wśród oferowanych przez nas opcji znajduje się stały aparat retencyjny tzw. retainer, który jest zupełnie niewidoczny (przykleja się go od strony językowej), oraz szyna retencyjna, również niewidoczna, wykonana z przezroczystego termoformowalnego materiału.

Specjalistyczna Klinika Ortodontyczna dr n. med. Magdalena Durka-Zając to Twój wymarzony ortodonta. Aparat dostosujemy do Twojego stylu życia, możliwości finansowych, a także zaproponujemy rozwiązania najskuteczniejsze w zniwelowaniu wady zgryzu, której chcesz się pozbyć. W ofercie naszego gabinetu znajdują się wszystkie dostępne współcześnie rodzaje aparatów, w tym estetyczne – samoligaturujące, z przezroczystymi zamkami. Tylko u nas znajdziesz model idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy!

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty