Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Aparat ortodontyczny Szczecin - atrakcyjna cena

Teeth with braces

Aparat ortodontyczny – gwarancja pięknego uśmiechu

Chcesz cieszyć się pięknym uśmiechem? Masz już dosyć swoich nierównych zębów, które prezentują się nienajlepiej, odbierając Ci pewność siebie i radość z życia? Skontaktuj się z nami – umów się na wizytę i skorzystaj z profesjonalnego leczenia ortodontycznego, które w naszym gabinecie przeprowadzane jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Leczenie wad uzębienia wcale nie musi być tak problematyczne, jak mogłoby się wydawać. Jeżeli postawimy na dobrej jakości aparat ortodontyczny, przygotowany przez wysokiej klasy specjalistów, szybko będziemy mogli cieszyć się idealnym, równym i pozbawionym krzywizn zgryzem. Skorzystaj z usług w naszym gabinecie w Szczecinie i ciesz się pięknym i zdrowym uśmiechem!

Od czego zaczynamy? Na wizycie w naszej klinice najpierw przeprowadzamy dokładny wywiad oraz wewnątrzustne oraz zewnątrzustne badanie kliniczne. Dzięki temu szybko określamy, czy faktycznie istnieje konieczność przeprowadzania specjalistycznego leczenia. Jeżeli rzeczywiście warto zastosować leczenie ortodontyczne, na miejscu wykonujemy zdjęcia radiologiczne, pantomograficzne oraz cefalometryczne. Oprócz tego, pobieramy wycisk uzębienia, który pozwoli na utworzenie modelu diagnostycznego. Właśnie tak przebiega pierwszy etap, czyli dogłębna diagnostyka.

Druga wizyta opiera się na przedstawieniu dokładnego planu leczenia tzn. postawieniu diagnozy ortodontycznej, przedstawieniu różnych możliwości leczenia oraz zaproponowaniu kilku typów aparatów. Każdy aparat ortodontyczny oferowany w naszej klinice w Szczecinie, to produkt leczniczy wysokiej jakości. Każdorazowo proponujemy opcję najlepiej dopasowaną do wady wymagającej leczenia, a także możliwości finansowych pacjenta. Przedstawiamy model aparatu, jego cenę oraz informujemy o konieczności przeprowadzenia wcześniejszego leczenia dentystycznego. Jest to konieczne, aby wyeliminować nakładające się problemy stomatologiczne, które mogą wystąpić tuż po założeniu aparatu.

W zależności od metody leczenia, na którą zdecyduje się dana osoba – czyli leczenia za pomocą aparatu stałego, niewidocznego, wyjmowanego lub samoligaturującego – pobieramy wycisk z zębów lub zakładamy separację.

Skuteczne i nowoczesne aparaty ortodontyczne w dobrej cenie

Trzecia wizyta w naszym gabinecie w Szczecinie opiera się już na rozpoczęciu leczenia, czyli właśnie podczas trzeciej wizyty zakładany jest aparat stały lub wydawany jest pacjentowi aparat nakładkowy oraz wyjmowany. Wszystkie proponowane produkty są zawsze wysokiej jakości oraz w korzystnej cenie dopasowanej do oczekiwań pacjenta.
Kolejne wizyty są wizytami kontrolnymi i odbywają się w przerwach trwających od czterech do ośmiu tygodni. Aparat zawsze dobieramy z wysoką dokładnością i dbałością o komfort każdego pacjenta. Po zakończeniu leczenia stosujemy również aparat retencyjny, który przedłuża i wzmacnia finalny efekt. Wśród oferowanych przez nas opcji znajduje się stały aparat retencyjny tzw. retainer, który jest zupełnie niewidoczny (przykleja się go od strony językowej) oraz szyna retencyjna, również niewidoczna, wykonana z przezroczystego termoformowalnego materiału.

Specjalistyczna Klinika Ortodontyczna w Szczecinie posiada wykwalifikowany zespół pracowników, a doktor nauk medycznych Magdalena Durka-Zając to Twój profesjonalny ortodonta, który za każdym razem dostosowuje aparat ortodontyczny do Twojego stylu życia oraz możliwości finansowych. Każdorazowo naszym pacjentom proponujemy najskuteczniejsze rozwiązania prowadzące do zniwelowania wady zgryzu. W ofercie naszego gabinetu znajdują się wszystkie dostępne współcześnie rodzaje aparatów, w tym estetyczne – samoligaturujące, z przezroczystymi zamkami. Tylko u nas znajdziesz model idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy!

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty