Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Aparat Damon Szczecin

Profesjonalne aparaty na zęby marki Damon

Poza wysoką skutecznością działania, każda terapia ortodontyczna powinna gwarantować pacjentowi jak największy komfort w trakcie leczenia. W naszym gabinecie kładziemy ogromny nacisk na leczenie bez konieczności usuwania zębów. Aparat Damon to system, który pozwala nam skutecznie realizować tę zasadę. Dawniej tradycyjne leczenie wymagało usuwania zdrowych zębów albo stosowania ekspanderów podniebiennych. Dzisiaj możemy  poprawić wygląd twarzy każdego pacjenta bez stosowania tak drastycznych środków. Stosowany przez nas system Damon to bezligaturowe zamki z nowoczesnymi łukami, które bardzo szybko, skutecznie i bez uciążliwego bólu, zapewniają wyjątkową poprawę estetyki zębów.

Każdy aparat Damon realizowany w naszej klinice w Szczecinie, to gwarancja wysokiej skuteczności i wygody użytkowania. Metodę tą realizujemy przy pomocy specjalistycznego systemu, który zapewnia harmonijny, pełny uśmiech. Tego typu aparaty posiadają pasywny, przesuwalny mechanizm zamocowania łuków na zamkach. Gwarantuje to ich swobodny ruch i brak konieczności stosowania ligatur ortodontycznych. Dzięki temu, łuk trzyma się idealnie, zmniejsza się tarcie, a pacjent zyskuje zdecydowanie większe poczucie komfortu w trakcie całego leczenia.

Damon q

KONTAKT Z ORTODONTĄ

+48 509 460 260

Aparat Damon. Szczecin i okolice

Aparat Damon określa się również jako pewnego rodzaju filozofię leczenia wad zgryzu. To metoda opierająca się na przestrzeganiu specjalnego protokołu ortodontycznego, stosowania wspomnianych powyżej, specjalnie dostosowanych łuków, oraz zamków. Wszystko to sprawia, że efekty leczenia są zdecydowanie szybciej widoczne, a także wysoce komfortowe dla pacjenta. Dzięki tej wyjątkowej kombinacji, zmniejsza się również konieczność przeprowadzania wizyt kontrolnych u ortodonty, które odbywają się wówczas co 2-3 miesiące.

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty