Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Aparat ortodontyczny incognito Szczecin

Zalety aparatów typu incognito

Piękny uśmiech to marzenie wielu osób. Wady zgryzu można skutecznie leczyć za pomocą aparatu, jednak wiele osób zniechęca jego widoczność. Dla niektórych bywa to krępujące, inni nie mogą nosić widocznych modeli ze względów zawodowych. Aparat ortodontyczny Incognito dostępny w Szczecinie w Specjalistycznej Klinice Ortodontycznej dr n. med. Magdalena Durka-Zając stanowi najlepsze rozwiązanie tego problemu. Od teraz każdy może cieszyć się pięknym, równym uzębieniem, bez konieczności noszenia widocznego aparatu. Incognito to idealna alternatywa dla klasycznych modeli – tak samo skuteczna, a jednocześnie zupełnie niezauważalna.

Aparat Incognito umieszcza się po wewnętrznej stronie uzębienia. Dzięki temu uśmiech pacjenta wygląda dokładnie tak, jak przed rozpoczęciem leczenia, bez żadnych widocznych elementów konstrukcyjnych, jak ma to miejsce w przypadku zwykłych, klasycznych modeli. Właśnie w ten sposób należy rozumieć jego nazwę – w końcu incognito oznacza „zatajony”, „nie ujawniający się”. Co więcej, ten rodzaj aparatu może być noszony zarówno przez dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Jego niewidoczna forma to zarówno gwarancja pełnej dyskrecji, jak i wysokiej skuteczności leczenia.

Dyskretny i skuteczny aparat Incognito. Szczecin – zapraszamy do zapoznania się z ofertą

To ekskluzywny, odlewany indywidualnie model aparatu, który wykazuje ogromną skuteczność leczenia. Aparat ortodontyczny Incognito firmy 3M oferowany przez nasz gabinet, to gwarancja najlepszej jakości. Idealnie dopasowuje się do zębów pacjenta, jest perfekcyjnie wykonany i zapewnia całkowitą niewidoczność ze względu na rozmieszczenie od strony językowej. Nie utrudnia szczotkowania zębów ani nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, ponieważ jest wyjątkowo płaski. Wykonuje się go ze stopu złota, dzięki czemu będzie przyjazny również dla osób cierpiących na alergię na nikiel.

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty