Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Aparat lingwalny Szczecin

Aparat lingwalny – gwarancja dyskrecji

Chcesz skutecznie wyleczyć wadę zgryzu, ale nie interesują Cię aparaty ortodontyczne, które są widoczne? Skorzystaj z zupełnie nowego rozwiązania, jakim jest aparat lingwalny! W naszym gabinecie w Szczecinie specjaliści przygotują dla Ciebie propozycję leczenia wady zgryzu za pomocą aparatu, które jest niezauważalny.

Aparat lingwalny to najlepsze, nowoczesne rozwiązanie, dostosowane do pacjentów, którzy pragną skutecznie wyleczyć wady zgryzu, a jednocześnie wymagają wysokiego stopnia estetyki. Doktor nauk medycznych Magdalena Durka-Zając – nasz specjalista ortodonta – oferuje aparat lingwalny, nazywany również alternatywnym lub językowym. Jego wyjątkowość polega na niewidocznym sposobie wyrównywania zębów. Jak to możliwe?

Aparaty tego rodzaju są całkowicie niewidoczne z perspektywy rozmawiających z nami osób, ponieważ umieszcza się je od strony językowej, czyli wewnętrznej. Ze względu na ten wyjątkowy stopień komfortu, jest to opcja nieco droższa od wersji klasycznej.

Co ważniejsze, aparat lingwalny, poza wysoką dyskrecją, skutecznie skraca czas leczenia. To zasługa jego nietypowej budowy i sposobu zakładania, ponieważ siła przyłożona do zęba jest umieszczona bardzo blisko tzw. centrum oporu, dzięki czemu zęby przemieszczają się szybciej. Kolejną zaletą tego typu modeli jest niemal całkowite zlikwidowanie ryzyka bólu, ponieważ stosujemy wyjątkowo cienkie łuki. Proponowana przez nas forma leczenia specjalistycznym, niewidocznym aparatem jest jedną z najbardziej dyskretnych, komfortowych dla pacjenta opcji leczenia, która staje się coraz bardziej popularna, zwłaszcza wśród młodzieży i osób dorosłych, które chcą uniknąć widoczności aparatu.

Female dentist and young woman patient in dentist office.

Ortodonta – Szczecin. Aparat lingwalny dostosowany do Twoich potrzeb

Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji leczenia, która jest w pełni dyskretna, a co więcej – szybka i skuteczna. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli aparatów, zarówno klasycznych, jak i nietypowych, nowoczesnych. Wszystkie odznaczają się wysoką estetyką oraz niezwykle komfortowym użytkowaniem.

Aparat lingwalny jest jednak wyjątkowy, dlatego tak często jest on stosowany w naszej specjalistycznej klinice w Szczecinie. Taka metoda leczenia zapewnia wysoką skuteczność i szybkość działania, a także znacznie mniejszy ból w trakcie przesuwania zębów. Zastosowane w aparacie lingwalnym łuki nie przeciążają systemu nerwowo-więzadłowego, a zarazem wywierają znacznie mniejsze naprężenie niż w przypadku modeli konwencjonalnych. Zależy Ci na dyskretnej i skutecznej formie leczenia wad zgryzu? zapraszamy do kontaktu!

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty