Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Aparat lingwalny Szczecin

Aparat lingwalny – gwarancja dyskrecji

To najlepsze, nowoczesne rozwiązanie, dostosowane do pacjentów, którzy pragną skutecznie wyleczyć wady zgryzu, a jednocześnie wymagają wysokiego stopnia estetyki. Specjalistyczna  Klinika Ortodontyczna dr n. med. Magdalena Durka-Zając, jako profesjonalny ortodonta w Szczecinie, oferuje aparat lingwalny, nazywany również alternatywnym lub językowym. Jego wyjątkowość polega na niewidocznym sposobie wyrównywania zębów. Jak to możliwe? Aparaty tego rodzaju są całkowicie niewidzialne z perspektywy rozmawiających z nami osób, ponieważ umieszcza się je od strony językowej, czyli wewnętrznej. Ze względu na ten wyjątkowy stopień komfortu, jest to opcja nieco droższa od wersji klasycznej.

Co ważniejsze, aparat lingwalny, poza wysoką dyskrecją, skutecznie skraca czas leczenia. To zasługa jego nietypowej budowy i sposobu zakładania, ponieważ siła przyłożona do zęba jest umieszczona bardzo blisko tzw. centrum oporu, dzięki czemu zęby przemieszczają się szybciej. Kolejną zaletą tego typu modeli jest niemal całkowite zlikwidowanie ryzyka bólu, ponieważ ortodonta stosuje wyjątkowo cienkie łuki. Jest to jedna z najbardziej dyskretnych, komfortowych dla pacjenta opcji leczenia, która staje się coraz bardziej popularna, zwłaszcza wśród młodzieży i osób dorosłych, które chcą uniknąć widoczności aparatu.

Ortodonta – Szczecin. Aparat lingwalny dostosowany do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli aparatów, zarówno klasycznych, jak i nietypowych, nowoczesnych i wysoce estetycznych. Aparat  lingwalny zapewnia wysoką skuteczność i szybkość działania, a także znacznie mniejszy ból w trakcie przesuwania zębów. Zastosowane w nim łuki nie przeciążają systemu nerwowo-więzadłowego, a zarazem wywierają znacznie mniejsze naprężenie niż w przypadku modeli konwencjonalnych. Jeżeli marzysz więc o dyskretnej i skutecznej formie leczenia wad zgryzu, zapraszamy do kontaktu!

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty