Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Aparaty stałe estetyczne

Zadbaj o piękny uśmiech

Wielu pacjentów rezygnuje ze stałych aparatów ortodontycznych ze względu na estetykę. Dla niektórych aparat to wiele uciążliwości oraz niewygody, a metalowy uśmiech może być problemem, szczególnie że aparaty te noszone mogą być przez długi okres. Ci, którzy chcą ukryć leczenie ortodontyczne mogą zdecydować się na aparaty stałe estetyczne (kosmetyczne). Dla największego komfortu swoich pacjentów świadczymy również usługi w tym zakresie.

Ten rodzaj aparatu wybierany jest najczęściej przez ludzi, którym zależy na dużej estetyce podczas całej terapii. Wśród aparatów estetycznych najczęściej wybierane są kryształowe oraz ceramiczne.

Charakterystyka aparatów ceramicznych

Są to aparaty porcelanowe. Ich kolor zamków zostaje idealnie dopasowany do barwy zębów pacjenta. Dzięki temu stają się one niemalże niewidoczne. Na samym początku kuracji konieczne okazuje się noszenie łuku metalowego, który ustawia zęby we właściwej pozycji.

Charakterystyka aparatów kryształowych

Są to aparaty kryształowe, które stanowią swego rodzaju przełom w lecznictwie ortodontycznym. Zamki wykonywane są z przeźroczystego szafiru, który nie tylko nie jest widoczny, ale również jest niezwykle trwały.

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty