Zadzwoń do nas

+48 509 460 260

Umów wizytę

Jedno kliknięcie do idealnego uśmiechu

Profesjonalne wybielanie zębów Szczecin

Marzysz o śnieżnobiałych zębach? Odwiedź naszą klinikę!

Kto z nas nie marzy o idealnie białym uśmiechu jak z reklamy? Oferowane przez nasz gabinet profesjonalne wybielanie zębów w Szczecinie to efektywny i wyjątkowo bezpieczny sposób, który szybko spełni to marzenie. Zdrowe i zadbane zęby uznaje się za wyznacznik sukcesu na polu osobistym i zawodowym. Ich biel liczy się również w przypadku zawodów, w których ogromne znaczenie ma wygląd zewnętrzny. Jednym z najchętniej wybieranych i bezpiecznych sposobów wybielania, jest więc metoda nakładkowa, która wyróżnia się zarówno skutecznością działania, jak i stosunkowo niską ceną. To doskonała alternatywa dla drogiego lasera. Jej zaletą jest wysoka trwałość (efekt utrzymuje się aż do 3 lat). Terapia wymaga jednak przestrzegania kilku ścisłych zaleceń przez okres od 2 do 4 tygodni.

Jeżeli chcemy działać tą metodą, musimy pamiętać o samodyscyplinie. Profesjonalne wybielanie zębów poprzedza się szczegółowym badaniem. Taki „zabieg upiększający” przeprowadza się wyłącznie na całkowicie zdrowych, zadbanych zębach, dlatego przed wybieleniem należy zabezpieczyć ubytki, wyleczyć stany zapalne, usunąć kamień. Pamiętajmy, że wszelkie preparaty przeznaczone do samodzielnego wybielania zębów w domu są bardzo niebezpieczne. Mogą stać się przyczyną nadwrażliwości oraz znacząco uszkodzić nasze szkliwo. Dlatego zamiast kupować kolejne żele, pasty i paski wybielające, zdecydowanie lepiej i mniej ryzykownie będzie poddać się takiemu zabiegowi u dentysty.

Wybielanie zębów metodą nakładkową – Szczecin. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Na czym polega wybielanie zębów metodą nakładkową? Po wyleczeniu ewentualnych ubytków, dentysta pobiera indywidualne wyciski żuchwy i szczęki pacjenta, z których technik wykonuje specjalne modele gipsowe. Na ich podstawie tworzy się dwie przezroczyste szyny, nazywane nakładkami. Po ich zmierzeniu, pacjent otrzymuje od lekarza specjalnie dobrany preparat wybielający. Stomatolog tłumaczy, jak poprawnie stosować ten rodzaj terapii, która zazwyczaj trwa od 14 dni do miesiąca, zależnie od oczekiwanego stopnia wybielenia.

Profesjonalne wybielanie zębów może powodować nadwrażliwość, dlatego w tym okresie i dwa tygodnie przed rozpoczęciem terapii, zaleca się zwykle stosowanie specjalnej pasty do zębów nadwrażliwych. Noszenie nakładek zależne jest od zaleceń lekarza – niektórzy muszą zakładać je przed snem, inni nosić przez kilka godzin w ciągu dnia. Oprócz tego, w trakcie wybielania należy bezwzględnie unikać produktów spożywczych, które mogą powodować zabarwienie, czyli kawy, ciemnych, barwiących soków z owoców, wina oraz herbaty.

Umów się na wizytę wygodnie przez Internet

Wypełnij formularz rezerwacji i poczekaj na kontakt potwierdzający termin wizyty